STOCKER

Kodėl?

„Stocker“ – kompanijos Tordenson produktas unikalus verslo žaidimas. Tai matematikų, psichologų ir sėkmingiausių verslininkų bendro darbo rezultatas. Šiuolaikinė verslo aplinka reikalauja būti komunikacijos ekspertais, gebėti priimti greitus ir teisingus sprendimus.

„Stocker“ – tai šiuolaikinės verslo rinkos simuliatorius, sukonstruotas  prekių biržos simuliacijos pagrindu. Žaidimo metu įvertinsite savo ir/ar komandos derybinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti, kurti strategijas, būti lanksčiais greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje. Pamatysite ir įvertinsite savo ir /ar komandos narių sprendimų priėmimo stilius. Suprasite savo ir/ar komandos stipriąsias vietas ir identifikuosite tobulintinas sritis. Verslo trenerių žaidimo fasilitavimo dėka, atsakysite į klausimus, kaip efektyviai bendrauti, kad pasiektumėte norimus rezultatus, kaip kurti bendradarbiavimo santykius ir daryti įtaką Jūsų verslo aplinkoje.

Kaip?

„Stocker“ – prekių biržos simuliacija, kurioje prekiaujama trimis ištekliais: kviečiais, nafta ir auksu. Visų žaidėjų startinė pozicija yra vienoda: kapitalas – 300 piniginių vienetų (topsų) valiuta ir ištekliais (po penkis vienetus kiekvieno ištekliaus) ir po devynias įtakos darymo korteles. Tikslas – kuo daugiau uždirbti pinigų. Žaidžiamos šešios prekybos sesijos po 5 min. Po kurių vyksta aptarimas. Padarius išvadas, dar kartą kartojama 6 prekybos sesijos po 3 min. Tokiu būdu patikrinamas strategijų ir taktikų veiksmingumas. Prireikus, prekybos sesijos gali būti kartojamos, kol randama geriausia strategija ir taktika.

Daugiau apie mokymus >>