Išlikimas

„Išlikimas“ – elgesio strategijų ir bendravimo įgūdžių patikrinimo žaidimas. Žaidimas skirtas suvokti, kaip mes elgiamės bendraudami, priimdami sprendimus, darydami arba nedarydami įtaką grupei. Tai tikras išlikimas, kuomet esi atsakingas ne tik už save, bet ir savo komandą. Kokį sprendimą priimti? Kaip tavo asmeninis įsitraukimas ar nusišalinimas paveiks tolimesnius įvykius? Kaip daryti ar nedaryti įtaką grupei? Ir kokios to pasekmės?
Norėdami turėti kitokį rezultatą, turėtume pradėti daryti, veikti, elgtis kitaip. Tačiau kaip sužinoti, kaip kitaip elgtis? Jei nepasiekiu to, ko noriu; jei kiekvieną kartą pasakau „sakiau, kad taip bus“, pats laikas pagalvoti, o kaip Jūs komunikuojat, kokios Jūsų elgesio strategijos? Pasikartojantis „sakiau, kad taip bus“, rodo, kad elgesys panašiose situacijose tapo šabloniškas. Kol nesuprasime, kaip mes elgiamės, negalėsime nieko pakeisti. Jei norime kur nors nueiti, turime žinoti, kur esame. „Išlikimas“ nustebins kiekvieną, o kai kurių dalyvių įžvalgos bus stulbinančios ir netikėtos. Puikus žaidimas leidžiantis pamatyti ir pajusti kiekvieno bendravimą, elgesio strategiją ir jos padarinius.


„Išlikimas“ – išgyvenimo negyvenamoje saloje simuliacija. Lėktuvas sudužta negyvenamoje saloje. Išsigelbsti grupė žmonių, kurie turi visas sąlygas negyvenamoje saloje išgyventi. Žaidėjai turi priimti išlikimo strategiją ir apibrėžti taktiką. O tai ne visada lengva.